0 0
Aperol Spritz sgroppino

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url

Ingredients

Adjust Servings:
50 ml Aperol
100 ml Prosecco
4 flinke eetlepels citroen sorbetijs
1 sinaasappel

Aperol Spritz sgroppino

Onweerstaanbaar lekker!

Cuisine:

Ingredients

Directions

Share

De Ultieme Oranje Sensatie: Aperol Spritz Sgroppino voor Koningsdag

Mamma Mia! Als je dacht dat je alles al had geproefd, dan heb je deze Aperol Spritz sgroppino nog niet ontdekt. Het is met afstand het allerlekkerste drankje dat ik ooit heb gedronken. Stel je de perfecte combinatie voor: de verfrissende bubbels van een Aperol Spritz, de ijskoude textuur van een slush puppy en de diepe smaak van zonnige sinaasappel. Dit is niet zomaar een cocktail; dit is vloeibaar goud in een glas.

Een Italiaanse familietraditie

In onze Italiaanse familie is de klassieke sgroppino met citroen al jaren een absolute traditie. Of het nu Kerst, Pasen, Pinksteren of Moederdag is, wij zoeken altijd een reden om dit heerlijke drankje te schenken. Maar toen we de razend populaire Aperol Spritz — die we jaren geleden ontdekten tijdens de wintersport — combineerden met onze liefde voor sorbetijs, ontstond er iets magisch. Deze nieuwe variant gaat werkelijk al je stoutste dromen overtreffen.

Het geheime recept voor ultieme verfrissing

Het bereiden van deze verrukkelijke Italiaanse cocktail is bovendien verrassend eenvoudig. Je hebt enkel een fles karakteristieke Aperol nodig, een fles ijskoude prosecco en een flinke bak vol met fris citroen sorbetijs. Meng deze componenten samen in een blender op de laagste stand of roer alles geduldig met een garde door elkaar tot een zijdezacht geheel. Schenk de mix direct uit in ijskoude champagneflûtes of stijlvolle feestelijke coupes. Garneer het geheel met een vers schijfje sinaasappel en je culinaire feest is officieel geslaagd.

Perfect voor Koningsdag

Wees echter gewaarschuwd: hoewel de smaak naar meer verlangt, is het een verraderlijk drankje door het aanzienlijke alcoholpercentage. Wij maken ze dit jaar natuurlijk massaal voor Koningsdag, omdat de feloranje kleur dan razend populair is. Het is de ultieme dorstlesser voor elk jaargetijde, maar met de nationale feestdag in aantocht is dit het moment om te schitteren. Geniet met mate, maar geniet volop van deze ijskoude Italiaanse verwennerij!

Steps

1
Done

Glazen

Zet twee champagneflûtes of mooie wijnglazen even in de vriezer terwijl je mixt.

2
Done
2 minuten

Mengen

Doe de bollen citroensorbetijs in een mengkom (of blender op de laagste stand).
Giet de Aperol en de Prosecco erbij.
Gebruik een garde om het geheel rustig door elkaar te roeren tot het een gladde, lobbige massa is.

3
Done

Serveren

Serveer met een schijfje sinaasappel.

JoseMaraCQ

crumble cake met blauwe bessen en aardbeien
previous
Crumble cake met blauwe bessen en aardbeien
next
Suikerbrood wentelteefjes met aardbeien
crumble cake met blauwe bessen en aardbeien
previous
Crumble cake met blauwe bessen en aardbeien
next
Suikerbrood wentelteefjes met aardbeien

Add Your Comment

Site is using a trial version of the theme. Please enter your purchase code in theme settings to activate it or purchase this wordpress theme here