Ingredients
-
1 aubergine
-
1 courgette
-
1 paprikaKleur maakt niet uit
-
Handje vol kleine tomaatjes
-
400 gram Pasta
-
3 eetlepels pesto
-
3 el olijfolieExtra vergine
-
Naar smaak Parmezaanse kaas
-
Naar smaak zout en peper
Directions
Het is weer september en we moeten weer wennen aan een nieuw ritme van school en werk. We starten allemaal weer met gezond eten om de zomerkilo’s kwijt te raken. Deze pastasalade met geroosterde groenten is het daarom ideale mealprep gerecht. Deze pasta staat binnen een half uurtje op tafel. Het is daarom een geschikt recept om snel na een lange dag te maken maar ook om mee te nemen in je trommeltje naar kantoor of naar school.
Wat pastasalades zo handig maakt, is dat ze vooruit te bereiden zijn en zowel koud als lauw lekker smaken. Daardoor doen ze het goed bij picknicks, barbecues of als snelle lunch. Je kunt ze bovendien gezond houden door veel groenten toe te voegen en de dressing licht te maken, of juist voedzamer door bijvoorbeeld zalm, tonijn of bonen te gebruiken.
Miele Smart Home App
Wij kozen dit keer voor een variant met aubergine, courgette, paprika en tomaatjes. Lekker veel groenten! We hebben de groenten geroosterd in de Miele combi-stoomoven. Door de groenten te roosteren krijg je een veel lekkerdere smaak aan je groenten dan bakken. Daarnaast heb je er ook geen omkijken naar dus je kan in de tussentijd even iets anders doen. Mijn Miele Combi-stoomoven heeft een heel handige app. De apparaten zijn gekoppeld aan het internet waardoor ik in de app kan zien hoever de oven is. Daarnaast geeft hij ook een melding als de oven klaar is en gaat hij automatisch uit. Voor mij is dit een ideale functie. Wanneer ik boven ben hoor ik het piepje van de oven niet. Door de melding van de app weet ik dat ik naar beneden moet om het eten eruit te halen. Ideaal!
Ga jij ook aan de slag met deze makkelijke en gezonde pastasalade?
Steps
|
1
Done
25 minuten
|
SnijdenSnijd de aubergine, courgette en paprika en tomaatjes in stukjes. Leg deze op een bakplaat met bakpapier. Besprenkel met olijfolie, zout en peper. Zet de bakplaat in de oven op 180 graden voor 20 minuten. |
|
2
Done
10 minuten
|
Pasta kokenJe kunt verschillende type pasta gebruiken. Wij kozen nu voor fusilli maar, farfalle of penne werken net zo goed. Kook de pasta ongeveer 8 tot 10 minuten tot het 'al dente' is. |
|
3
Done
5 minuten
|
MensenMeng de geroosterde groenten met de pasta, de pesto en wat kookvocht. |
|
4
Done
|
ServerenServeer de pasta warm of koud met wat Parmezaanse kaas. |









