Ingredients
-
1 venkel
-
1 grote uien
-
75 gram doperwten
-
400 gram kippendijen
-
8 zongedroogde tomaten
-
2 teen knoflook
-
250 ml kookroom
-
1 kip bouillonblokje
-
75 gram Parmezaanse kaasgeraspt
-
1 theelepel paprikapoeder
-
naar smaak zout en peper
-
scheutje olijfolie
-
1 eetlepel roomboter
Directions
Romige kip met venkel en doperwtjes!
Dat onze volgers dol op kip zijn dat hebben is duidelijk, onze kip recepten zijn altijd populair. Dus tijd voor weer een nieuwe romige kip.
Vandaag met venkel en doperwtjes. Wij hebben gemerkt dat voor vele venkel nog een grote onbekende is. Jammer want je kunt met venkel alle kanten op. Deze ligt bij ons altijd rauw op de borrelplank. Geroosterd of gegegrild ook een fijne smaakmaker.
Het fijne aan deze romige saus is dat je dit op allerlei manieren kan eten. Wij kiezen vaak een pasta, maar ook met aardappelen en rijst smaakt het verrukkelijk!
Om het nog makkelijker te maken hebben we er een Reels filmpje van..
Maak ook onze andere variatie van romige kip!
Steps
1
Done
5 minuten
|
KippendijVoeg zout, peper, paprika poeder en wat olijfolie over de kippendij. |
2
Done
10 minuten
|
Venkel, ui, knoflook, zon gedroogde tomaatjes en doperwtjesSnijd de venkel in stukjes. Het harde hart van de venkel gebruik je niet. |
3
Done
10 minuten
|
BakkenBak de kip in de roomboter met scheutje olijfolie lekker bruin. |
4
Done
3 minuten
|
KipDoe de kip terug bij de groenten, schenk de kippenbouillon erbij (150 ml heet water met bouillonblokje) |
5
Done
30 minuten
|
Parmezaanse kaas, zongedroogde tomaatjes en doperwtjesAls laatste mag de zongedroogde tomaatjes, doperwtjes en de kaas erbij. |
6
Done
|
ServerenWij gebruiken deze saus voor de pasta. Ook rijst of aardappelen kan je hier bij serveren. |